نظرسنجی

دیزاین وب سایت ما چگونه است؟

View Results

Loading ... Loading ...

تبلیغات

رویداد مهم ماه جاری

تحلیل هفته

۳ فرمانده ارشد طالبان به شمول مسؤول مالی شان در هلمند بازداشت شدند

امنیت فدرال روسیه: تروریستان بین‌المللی به افغانستان تمرکز نموده اند.

رئیس سرویس امنیت فدرال روسیه اعلام نموده است که تروریستان بین‌المللی پس از متحمل شدن شکست در سوریه و عراق دوباره گروه‌بندی می‌شوند و به بیرون از سرحدات خاور میانه فرستاده می‌شوند.

به گزارش اکنون نیوز به نقل از اسپوتنیک، الکساندر بورتنیکوف، رئیس سرویس امنیت فدرال روسیه در جلسه شورای رهبری ارگان‌های امنیتی و استخباراتی کشورهای مشترک‌المنافع گفت: “مرکز اصلی تمرکز جنگجویان افغانستان خواهد بود، جایی که در حال حاضر مواضع “دولت اسلامی” در آن وجود دارد و تروریستان می‌توانند از آنجا به قلمرو کشورهای مشترک‌المنافع نفوذ کنند”.

به گفته رئیس سرویس امنیت فدرال روسیه، تروریستان تاکتیک جنگی شان را تغییر داده اند: رهبران گروه‌های تروریستی طرفداران این گروه‌ها را به سمت “جهاد مستقل” هدایت می‌کنند.

الکساندر بورتنیکوف همچنان از دفع حملات تروریستی بالای نمایندگی‌های دیپلوماتیک خارجی در کشورهای مشترک‌المنافع خبر داده گفت که نیروهای امنیتی و استخباراتی از وقوع چندین حمله تروریستی روسیه و کشورهای آسیای مرکزی جلوگیری نموده اند.

در ماه دسمبر “دولت اسلامی” در سوریه و عراق با شکست کامل مواجه شدند. این تروریستان مواضع شان را در افغانستان، جایی که وضعیت آن به دلیل فعالیت گسترده طالبان وخیم شده است، تقویت بخشیده اند. مقامات افغانستان در حال حاضر با هر دو گروه تروریستی مبارزه می‌کند.

در اخیر ماه نومبر تعداد تروریست‌های داعش در افغانستان حدود سه — چهار هزار نفر اعلام شده بود.

شاید این را هم پسندیده باشید...

0 thoughts on “امنیت فدرال روسیه: تروریستان بین‌المللی به افغانستان تمرکز نموده اند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertise
Advertise